Premiery maszyn, Puchar Polski Agro Strongman, pierwszy w Polsce Festiwal Youtuberów Rolniczych „Agrocon” – to tylko niektóre z atrakcji, które mogli podziwiać studenci Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży z kierunku Rolnictwo,  którzy pod opieką dr inż. Piotra Ponichtery uczestniczyli w wyjeździe do Nadarzyna.

1.02.2020 już po raz czwarty Ptak Warsaw Expo zorganizował pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Ministerstwa Środowiska – Centralne Targi Rolnicze. Wydarzenie daje doskonałą możliwość podejrzenia nowoczesnych produktów, rozwiązań i usług dedykowanych temu sektorowi rolnemu. CTR, to obok premier produktowych, także konferencje, panele dyskusyjne, salony techniki rolniczej, środków do produkcji rolnej, strefa maszyn i wiele innych wydarzeń. Dyskusje panelowe poświęcone były m.in. zagadnieniom racjonalnej gospodarki wodą w gospodarstwie rolnym (metody ograniczające skutki suszy z uwzględnieniem retencji wód powierzchniowych, melioracji i nawodnienia upraw); krótkim łańcuchom żywnościowym jako priorytecie w programach rozwoju wsi i rolnictwa w Unii Europejskiej; podwyższonym normatywom dobrostanu zwierząt (nowe wymagania, korzyści dla rolników), a także uprawie konopi włóknistych (założenia Programu Konopnego, warunki organizacyjno-prawne, agrotechnika, rynek produktów konopnych w Polsce).