Uniwersystet Złotego Wieku

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

Szanowni Państwo

Z wielką radością informuję, że od października br. rozpoczynają się zajęcia dla seniorów
w ramach zadania publicznego Fundacji Uniwersytetu Złotego Wieku Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży „Młodzi duchem”, które to zostało dofinansowane przez Urząd Miasta Łomża. Zajęcia odbywać się będą w budynku naszej Uczelni. Są bezpłatne. Odbędą się przy maksymalnym zachowaniu reżimu sanitarnego.

 I tak:

  • W dniu 6 października /wtorek/ br. o godz.12.00 zapraszamy na wykład z zakresu psychologii, a 3 listopada /wtorek/ br. o godz. 12.00 na wykład z medycyny.
  • 6 października /wtorek/ o godz. 12.00, tuż przed rozpoczęciem wykładu z psychologii, zostaną przekazane szczegółowe informacje o planowanych zajęciach warsztatowych oraz zapisy.

Zapraszamy na zajęcia warsztatowe: z psychologii, Trening umysłu, Zdrowy styl życia, Gimnastyka, Taniec oraz zajęcia artystyczne.

Tematyka wykładów i zajęć warsztatowych związana jest ze złotym wiekiem człowieka, jak dobrze żyć mając „dziesiąt” lat, jak zachować zdrowie, radość i spokój ducha.

Wykłady i ćwiczenia poprowadzą profesjonaliści z wymienionych dziedzin.

Zapraszamy!

Aktualności

Studentem Uniwersytetu Złotego Wieku może każdy, kto skończył 50 lat i chce żyć aktywnie – przychodzić na wykłady, uczestniczyć w zajęciach, wyjeżdżać na wycieczki, spotykać się z ludźmi …Po prostu cieszyć się życiem!

Aby się zapisać do UZW należy

  • przyjść do Wyższej Szkoły Agrobiznesu w ustalonych terminach – na wykład lub zajęcia
    w sekcji tematycznej /wykaz terminów poniżej/
  • wypełnić formularz
  • uiścić czesne, które wynosi 20 zł. na cały rok (słownie: dwadzieścia zł.)

 Kontakt
Uniwersytet Złotego Wieku
18-400 Łomża
ul. Sutdencka 19
tel. 862169497

www.uzw.wsa.edu.pl