PARIS INTERNATIONAL AGRI-BUSINESS SHOW
SALON INERNATIONAL LDE’ AGRICULTURE

W dniach 23.02.2019 – 28.02.2019 delegacja z Instytutu Technologiczno-Przyrodniczego w Warszawie, Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie oraz Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży uczestniczyła w największych targach poświęconych technice i technologii rolniczej: Paris International Agribusiness Show organizowanych cyklicznie co dwa lata w Paryżu, Francja (https://en.simaonline.com). Była to niewątpliwa okazja do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami stosowanymi w rolnictwie, w tym rolnictwa precyzyjnego, rolnictwa 4.0.
Wyjątkowo miło było nam odwiedzić stoiska polskich firm: KRUKOWIAK (http://www.krukowiak.com.pl), MZURI (http://agro-land.net) oraz szczególnie nam bliskie firmy z województwa podlaskiego: PRONAR (http://pronar.pl), SAMASZ (https://samasz.pl), METAL-FACH (https://www.metalfach.com.pl) oraz MICHAŁ (http://www.michal-silosy.pl).
Jednocześnie w tym samym czasie odbywają się targi rolnictwa, produkcji żywności: Salon Inernational Lde’ Agriculture (https://en.salon-agriculture.com). Warto podkreślić, że szczególną uwagę podczas targów zwraca się na produkty regionalne, żywność ekologiczną. Jest to największe tego typu przedsięwzięcie na świecie.

Katalog online

Zachęcamy do odwiedzenia stron targów:
https://en.simaonline.com
https://en.salon-agriculture.com