Praca sezonowa 2017 (Praca na polu przy sadzeniusalaty,przykrywaniu sadzonek)

G’s jest wiodącym Europejskim biznesem świeżych produktów. Firma rodzinna założona ponad50 lat temu, z dumą dostarcza świeżą i zdrową żywność dla konsumentów w Wielkiej Brytanii i na całym świecie. Dostarczamy własną markę sałatek, warzyw i pól produktów do  największych supermarketów w UK oraz międzynarodowo. Praca w G’s jest wyzwaniem, ale jest też przyjemna i wynagradzająca w tym samym czasie. Praca w zespole jest wymagana, ludzie często poznają przyjaciół na całe życie. Musisz być elastyczny jeśli chodzi o godziny pracy, może będziesz musieć wstawać wcześnie rano lub też pracować na zmianę nocną, nie jest to typowa praca od 9 do 17. Pomimo, że większość prac nie wymaga kwalifikowanych pracowników, możesz nadal wyróżnić się z tłumu przez szybką pracę, stawiając się do pracy każdego dnia z pozytywnym nastawieniem, nawet
jeśli praca jest nudna i monotonna.

Mamy pozycje dostępne na sadzenie róznej sałaty i selerów oraz przykrywanie sadzonek. Sadzenie sałaty oraz przykrywanie sadzonek zaczyna się w Lutym, praca jest w grupach od 5 do 15 ludzi. Musisz być silny fizycznie ponieważ praca wymaga częstego zginania się, schylania się i chodzenia. Praca jest na zewnatrz przy różnych warunkach pogodowych. Praca ta wymaga siły fizycznej, częstego zginania się, podnoszenia, chodzenia oraz pracy w zespole by mieć pewność, że zamówienia zostały zrealizowane na wysokim standardzie. Będziesz zapisany do pracy przez 5 lub sześc dni w tygodniu. Naszym celem jest byś pracował od 40 do 48 godzin tygodniowo, jednak wszystko może zależeć od warunków pogodowych oraz zamówień.

Stawka godzinowa to 7.20 funta na godzinę, co jest zgodne z najniższą UK stawką krajową. Pracownicy na polu pracują na akord, co oznacza,im więcej posadzisz/wytniesz tym więcej zarobisz na godzinę. Poważnie podchodzimy do szkoleń, będziesz miał niezbędny trening , szkolenie by uzyskać wiedzę do wykonywania przydzielonej pracy oraz tempa pracy. Zakwaterowanie może być zapewnione w cenie 42 funtów tygodniowo. W odniesieniu do możliowści awansu, każda osoba, która wykaże się dobrymi umiejętnościami komunikcji i dobrą pracą, możliwość awansu będzie brana pod uwagę.

Jesli jestes zaineteresowany praca prosze o kontakt telefoniczny

+441353727409
lub e-mail daria.murawska@gs-fresh.com
Oferta ważna do 13.01.2017