Kontakt

Informujemy, że Uczelnia pracuje 7 dni w tygodniu,
w godzinach: 8.00-18.00

Dziekanat, Kasa, Samorząd Studencki (202) czynne dla studentów:
poniedziałek: 9.00 - 13.00
wtorek: 9.00 - 13.00
środa: nieczynne
czwartek: 9.00 - 13.00
piątek: 9.00 - 13.00
sobota: 9.00 - 13.00
niedziela: 9.00 - 13.00

Biblioteka czynna:
poniedziałek: 9.00 - 13.00
wtorek: 9.00 – 13.00
środa: nieczynne
czwartek: 9.00 – 13.00
piątek: 9.00 – 13.00
sobota: 9.00 – 13.00
niedziela: nieczynne

Prosimy o umawianie wizyt w poszczególnych działach telefonicznie 86 216 94 97 lub 86 216 62 38. lub poprzez uczelnianą pocztę elektroniczną www.wsa.edu.pl/kontakt.

 Z wykładowcami kontaktujemy się drogą mailową, poprzez udostępniony, przez wykładowcę, numer telefonu lub w aplikacji MS Teams przy pomocy przyznanych kont w usłudze Office365.

W celu załatwiania spraw studenckich (elektronicznie) w poszczególnych działach, prosimy o korzystanie wyłącznie z kont mailowych założonych na Uczelni. Służy to wstępnej weryfikacji osoby, zapewnieniu bezpieczeństwa informacji oraz prawidłowemu przebiegowi załatwienia danej sprawy. Wiadomości, podania itp. wysłane z prywatnej poczty pozostaną bez rozpatrzenia. Zależy nam przede wszystkim na tym, żeby treści, które Państwo wysyłacie były odpowiednio zabezpieczone oraz identyfikacja nadawcy była prawidłowa.

 

Formularz kontaktowy

* Pola wymagane

Akceptowalne typy plików: doc,docx,pdf,txt,gif,jpg,jpeg,png,xls,xlsx
Maksymalna wielkość załącznika: 5mb
Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI rektorat@wsa.edu.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.

Zawiadamiamy, że administratorem Państwa danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży 18-402, ul. Studencka 19. Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy kierować do naszego ABI na adres rektorat@wsa.edu.pl. Państwa dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie zgodnie z zasadą, która głosi, że przetwarzanie danych jest zgodne z prawem jeżeli jest niezbędne w celu realizacji umowy lub przed jej zawarciem.
Pełne informacje o danych osobowych znajdziecie Państwo w naszej polityce prywatności

Nie wiesz jak zalogować się do:

Poczta Studencka - Office 365

Ze strony głównej w górnym menu: Wirtualna Uczelnia wybieramy Poczta email. Następnie klikamy na przycisk Poczta studencka.

Chciałbym się zalogować na Wirtualną Uczelnię i nie bardzo wiem jak. Gdzie, co trzeba wpisać i jakie mam hasło.

W górnym menu Wirtualna Uczelnia klikamy w link: Wirtualny Dziekanat. Należy podać nr indeksu oraz datę urodzenia (w zapisie rrrrmmdd, np:19491108). Jeśli jest to pierwsze logowanie to system automatycznie wymusi zmianę hasła na nowe. W przypadku zapomnianych haseł prosimy o kontakt z Dziekanatem uczelni.

Zapomniałem hasło do własnego konta w Wirtualnej Uczelni.

System nie ma włączonej funkcji automatycznego przywracania hasła. W celu zresetowania koniecznie trzeba zgłosić się osobiście do Dziekanatu z legitymacją lub innym dowodem tożsamościowym.

Jak mogę zaktualizować swoje dane osobowe?

Dane takie jak numery telefonów, adres, mail itp. należy zgłosić wypełniając odpowiedni druk w Dziekanacie. Przy zmianie miejsca zameldowania dowód osobisty + kserokopię. Zmieniając stan cywilny trzeba przedstawić akt małżeństwa i dowód osobisty (+ kserokopie obu dokumentów).

VO

VDFOFront Office (strona publicznie dostępna dla studentów, wykładowców)
vdfo-test – Front Office ( test dla Dziekanatu, dostępna w sieci LAN uczelni)

VDBO Back Office (pracownicy Dziekanatu, dostępna w sieci LAN uczelni)
VDBO VPN – Back Office (pracownicy Dziekanatu, dostępna w sieci LAN uczelni)

vdbo-testBack Office (test dla Dziekanatu, dostępna w sieci LAN uczelni)
vdbo-test VPN – Back Office (test dla Dziekanatu, dostępna w sieci LAN uczelni)

Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży

18-402 Łomża,
ul. Studencka 19
tel.: 86 216 94 97,  86 216 62 38
fax: 86 215 11 89
www.wsa.edu.pl