Instrukcja logowania się do zasobów WSA

W związku z panująca sytuacją epidemiczną w kraju, brakiem możliwości kontaktu osobistego ze studentami, nie możemy przeprowadzić szkoleń osobiście jak robiliśmy to co roku.
Za pomocą mediów chcielibyśmy przekazać instrukcję logowania się do zasobów Uczelni, tj.: Nauczanie online MSTeams, Wirtualnego Dziekanatu, a także omówić strukturę strony WSA.
Dodatkowo kursy zamieszczone są na stronie:

Jednocześnie zapraszamy do korzystania z tych narzędzi, wbrew pozorom, nie jest to ani skomplikowane, ani trudne. W przypadku problemów, pytań, sugestii nasi wykładowcy i pracownicy administracyjni są do Państwa dyspozycji, kontaktujemy się poprzez: https://wsa.edu.pl/kontakt/
Zapraszamy do obejrzenia materiału oraz życzymy wielu udanych logowań i sukcesów.
Szkolenie: Wirtualna Uczelnia, Szkolenie BHP, Szkolenie biblioteczne dla studentów I roku, będzie można odbyć zdalnie w okresie od 17 do 31 października 2020 roku w MSTeams.
Przypominamy, że szkolenia są obowiązkowe i prosimy o zapoznanie się z zawartymi tam materiałami.

JM REKTOR
dr hab. Roman Engler prof. nadzw.