Z radością informujemy Państwa o organizowanej przez Łomżyńskie Koło Polskiego Towarzystwa Informatycznego konferencji:

V Podlaska Konferencja Informatyczna 2019

„Bezpieczeństwo danych w chmurze”

Łomża, 25-26 kwietnia 2019

Konferencja jest w całości poświęcona aspektom związanym z przetwarzaniem danych w chmurze, które pozwala organizacjom ograniczyć koszty przygotowania infrastruktury. Umożliwia skupienie się na swojej podstawowej działalności, zamiast tracić czas i pieniądze na utrzymanie infrastruktury IT. Dostęp do zasobów i niezbędnych aplikacji jest łatwy, często wystarczy do tego przeglądarka internetowa. Dodatkowo jeżeli spełnione są wytyczne dotyczące wdrażania odpowiednich zabezpieczeń określonych w normie ISO / IEC 27002, nasze dane są bardzo bezpieczne.

Tematy związane z przetwarzanie w chmurze (ang. cloud computing) są coraz częściej poruszane w małych firmach i jednostkach administracji różnego szczebla. Zastosowanie rozwiązań chmurowych wydaje się w nich zasadne biorąc pod uwagę płynące z tego korzyści, nie zapominając jednocześnie o rodzących się zagrożeniach. Many ogromną nadzieję, że przynajmniej część tych wątpliwości rozwieje nasza konferencja.

Konferencję kierujemy do osób zarządzających w organizacjach i mających wpływ na bezpieczeństwo informacji, informatyków, administratorów danych osobowych w:

  1. biznesie,
  2. administracji,
  3. placówkach edukacyjnych,
  4. podmiotach świadczący usługi medyczne.

Organizatorem Podlaskiej Konferencji Informatycznej jest Polskie Towarzystwo Informatyczne – Koło w Łomży. Współorganizatorami konferencji są:

  • Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży
  • CISCO

Konferencja odbędzie się 25-26 kwietnia 2019 roku o godz. 10:00 w Łomży, w Wyższej Szkole Agrobiznesu w Łomży, ul. Studencka 19.

Konferencja jest bezpłatna.

Warunkiem udziału w konferencji i otrzymania certyfikatu jest rejestracja na stronie:

http://konferencja.lomza.pl/index.php/rejestracja

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji.

Kontakt:

mail: konferencja@pti.lomza.pl

tel.: 697183013

z poważaniem

Krzysztof Cwalina

Przewodniczący Koła PTI w Łomży

Wiceprezes Oddziału Podlaskiego PTI

Podlaska Konferencja .doc